MATRACE AMENITY

SOFT, MEDIUM, HARD
Komfortní matrace z kvalitní nosné pěny a na povrchu vrstvy paměťové pěny, která snižuje riziko vzniku proleženin a zajišťuje lepší regeneraci během spánku. Matrace nabízí možnost výběru až ze tří tuhostí.
viscoelasticka_pena.png
studena_pena.png
polyuretanova_pena.png
zaruka_na_jadro_5_let.png
vyska_jadra_18_cm.png
nosnost_130_kg.png
Amenity_detail2
Amenity_detail1
Amenity_detail3

Charakteristika matrace: Komfortní matrace s kvalitní nosnou pěnou je na povrchu opatřena vrstvou z paměťové VISCO pěny, která se dokonale přizpůsobí křivkám každého uživatele. Kombinace dvou vrstev v jádru matrace z nosné HR studené pěny (u varianty SOFT z PUR pěny) a VISCO pěny dodává matraci výraznou pružnost a pevnost. VISCO pěna je unikátní tím, že ideálně roznáší tělesnou hmotnost a zaručí tak nerušený odpočinek a relaxaci lidského těla během spánku. Zákaznicky ověřená matrace je považována za symbol kvality a komfortu. Vzhledem k možnosti výběru tuhosti SOFT, MEDIUM a HARD vyhovuje tato matrace jak vyznavačům tužšího, tak i měkčího spánku a vybere si opravdu každý. 

Provedení: Tři varianty tuhostí lišící se použitou nosnou pěnou a její objemovou hmotností.

Materiálové složení: VISCO pěna (40 mm), u varianty SOFT použita PUR pěna (140 mm), u variant MEDIUM A HARD použita studené HR pěna (140 mm).

Výška jádra matrace: 18 cm. 

Nosnost matrace: 130 kg.

Záruka: Prodloužená záruka 5 let na jádro matrace. 

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky, délky i výšky.

Doporučený potah: Basic 100 g. 

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA