MATRACE AMICA STANDARD

SOFT, MEDIUM, HARD
Komfortní matrace z kolekce Exclusive nabízí luxusní požitek ze spánku. Matrace se skládá z nosné PUR pěny a na lehací ploše ze speciálně vylévané 4G pěny, charakteristické ideální prodyšností a antidekubitními vlastnostmi.
vylevana_4G_pena.jpg
polyuretanova_pena.png
prevence_proti_prolezeninam.png
5_anatomickych_zon.png
zaruka_na_jadro_5_let.png
vyska_jadra_18_cm.png
nosnost_130_kg.png
Amica_standard_detail1
Amica_standard_detail2
Amica_Standar_detail3

Charakteristika matrace: Moderní  a komfortní matrace z vysoce kvalitních pěn. Spodní deska z PUR pěny a vrchní deska z unikátní prodyšné vylévané 4G pěny, která se vyznačuje zejména svou prodyšností, vysokou bodovou elasticitou a antidekubitními vlastnostmi. Matrace nabízí tři tuhostních varianty, lišící se výškou použité 4G pěny (SOFT 8 cm, MEDIUM 6 cm a HARD 4 cm). Tato pěna také  reaguje na teplotu lidského těla a dokonale se tak přizpůsobuje nejvíce namáhaným partiím. Dokonalá pružnost, vysoká pevnost, odolnost a prodyšnost celé matrace dělají z matrace Amica Standard komplexní produkt vhodný do Vašeho lůžka.

Zónování matrace: Speciálně upravená PUR pěna změkčují matraci v potřebných místech a tím zónují matraci do 5 anatomických zón. 

Provedení: Tři varianty tuhostí lišící se výškou použité vylévané paměťové 4G pěny. Každá varianta se cenově liší. 

Materiálové složení: Vylévaná 4G pěna (SOFT 80 mm, MEDIUM 60 mm, HARD 40 mm), PUR pěna (SOFT 100 mm, MEDIUM 120 mm, HARD 140 mm).

Výška jádra matrace: 18 cm. 

Nosnost matrace: 130 kg.

Záruka: Prodloužená záruka 5 let na jádro matrace. 

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky, délky i výšky.

Doporučený potah: Potah PT.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA