MATRACE DANIELA

Jednoduchá sendvičová matrace s vrchní a spodní vrstvou z PUR pěny, která je profilována a tím zónována do 7 anatomických zón. Střed matrace je tvořen pojenou RE pěnou, která je nositelem tuhosti a pevnosti. Matrace vhodná zejména do dětských a dorosteneckých pokojů.
polyuretanova_pena.png
pojena_pena.png
nopkova_uprava.png
oboustranna_matrace.png
7_anatomickych_zon.png
vyska_jadra_14_cm.png
nosnost_110_kg.png
Daniela_detail 2
Daniela_detail 1
Daniela_detail 3

Charakteristika matrace: Oblíbená oboustranná sendvičová matrace s pevným jádrem z pojené RE pěny, která je díky své vyšší objemové hmotnosti nositelem tuhosti a pevnosti matrace. Spodní a horní vrstva o výšce 2 cm je vyrobena z PUR pěny s nopkovou úpravou, která poskytuje jemný masážní efekt. Matrace je oboustranná a pravidelným otáčením se zvyšuje životnost matrace. Matrace je oblíbená zejména pro své užitné vlastnosti a díky optimálnímu poměru kvality a ceny.

Zónování a povrch matrace: Lehací plochy matrace jsou upraveny nopkovou úpravou a jsou tak zónovány do 7 anatomických zón.

Provedení: Jedna tuhost.

Materiálové složení: PUR pěna s nopkovou úpravou (40 mm / 20 mm), pojená RE pěna (60 mm), PUR pěna s nopkovou úpravou (40 mm / 20 mm).

Výška jádra matrace: 14 cm.

Nosnost matrace: 110 kg.

Záruka: 2 roky na jádro matrace. 

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky, délky i výšky.

Doporučený potah: Potah Basic 100 g.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA