MATRACE DORKA XL

Oblíbená sendvičová matrace pevnějšího charakteru. Povrch matrace je na obou stranách speciálně profilován. Mezi vrstvy kvalitní, tvarované PUR pěny je vložena deska pojené RE pěny, která zaručuje zvýšenou nosnost celé matrace.

polyuretanova_pena.png
pojena_pena.png
nopkova_uprava.png
oboustranna_matrace.png
7_anatomickych_zon.png
vyska_jadra_18_cm.png
nosnost_140_kg.png
Dorka_detail2
Dorka_detail1
Dorka_detail3

Charakteristika matrace: Oblíbená oboustranná sendvičová matrace s jádrem z pojené RE pěny, která je díky své vyšší objemové hmotnosti nositelem tuhosti a pevnosti matrace. Matrace je tedy ideální volbou pro osoby vyšších váhových kategorií a pro ty, kteří preferují spíše tužší matrace. Spodní a horní vrstva o výšce 2 cm je vyrobena z kvalitní PUR pěny s nopkovou úpravou, která nám při ležení poskytuje jemný masážní efekt. Matrace je oblíbená zejména díky svým užitným vlastnostem a optimálnímu poměru kvality a ceny. 

Zónování a povrch matrace: Lehací plochy matrace jsou upraveny nopkovou úpravou a jsou tak zónovány do 7 anatomických zón.

Provedení: Jedna tuhost.

Materiálové složení: PUR pěna s nopkovou úpravou (40 mm / 20 mm), pojená RE pěna (100 mm), PUR pěna s nopkovou úpravou (40 mm / 20 mm).

Výška jádra matrace: 18 cm.

Nosnost matrace: 140 kg.

Záruka: 2 roky na jádro matrace. 

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky, délky i výšky.

Doporučený potah: Potah Basic 100 g.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA