MATRACE EUNIKA

SOFT, MEDIUM, HARD
Komfortní vysoce kvalitní bodově lepená matrace, jejíž vrstvy zapadají přesně do sebe. Matrace obsahuje minimum lepidla a je tedy vhodná pro alergiky i astmatiky. Jádro matrace tvořeno ze tří druhů pěn. Možnost výběru až ze tří tuhostí.
viscoelasticka_pena.png
studena_pena.png
prevence_proti_prolezeninam.png
5_anatomickych_zon.png
zaruka_na_jadro_3_roky.png
vyska_jadra_18_cm.png
nosnost_130_kg.png
eunika-soft
eunika-hard
Eunika_detail2
Eunika_detail1
Eunika_detail3

Charakteristika matrace: Zákazníky velmi oblíbená matrace Eunika je specifická tím, že jednotlivé vrstvy pěn do sebe dokonale zapadají a je zde použito lepidlo jen bodově k zamezení případnému vybočení vrstev pěn při dlouhodobém užívání matrace. Vhodná je tedy pro alergiky a astmatiky. Jádro je složeno ze tří druhů pěn, přičemž spodní PUR a HR pěna tvoří nosnou část matrace. Vrchní vrstva z komfortní VISCO pěny o různé tuhosti umožňuje zákazníkovi vybrat si až ze tří provedení. Visco pěna má také tu vlastnost, že reaguje na teplo a přizpůsobuje se lidskému tělu přesně tam, kde je potřeba. 

Zónování a povrch matrace: Matrace je zónovaná do 5 anatomických zón.

Provedení: Tři varianty provedení tuhostí SOFT, MEDIUM a HARD. Provedení se liší použitou VISCO pěnou. Varianta SOFT z měkčí paměťové pěny bílé barvy, varianta MEDIUM z paměťové pěna žluté barvy a varianta HARD z paměťové pěny červené barvy.

Materiálové složení: VISCO pěna, studená HR pěna, studená HR pěna.

Výška jádra matrace: 18 cm.

Nosnost matrace: 130 kg.

Záruka: Prodloužená záruku 3 roky na jádro matrace.

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky, délky i výšky.

Doporučený potahy: Potah TC 37 uz. vzor 250 g nebo potah ALEXANDRA PLUS uz. vzor 300 g.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA