MATRACE LAZY

SOFT, HARD
Vyšší komfortní matrace se zdravotní certifikací, vyrobená ze dvou druhů kvalitních pěn vysokých objemových hmotností. Konstrukce je tvořena nosnou HR pěnou a horní vrstvu tvoří paměťová pěna, která se přizpůsobí křivkám lidského těla a zaručuje tak lepší regeneraci během spánku.
viscoelasticka_pena.png
studena_pena.png
prevence_proti_prolezeninam.png
klinicke_testovani.png
zaruka_na_jadro_5_let.png
vyska_jadra_20_cm.png
nosnost_140_kg.png
Lazy_soft
Lazy_detail2
Lazy_detail1
Lazy_detail3

Charakteristika matrace: Luxusní zdravotně certifikovaná matrace, která díky spojení dvou typů pěny spokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nosná část jádra matrace ze studené HR pěny o výšce 13 cm dodává matraci potřebnou pevnost a pružnost. Vrchní vrstva VISCO pěny o výšce 7 cm je unikátní tím, že ideálně rozkládá tělesnou hmotnost a zaručí tak nerušený odpočinek a regeneraci svalů během spánku. Lze si vybrat ze dvou tuhostních variant, čímž je matrace vhodná pro vyznavače měkčího i tužšího spánku. 

Provedení: Dvě provedení SOFT a HARD. Provedení se liší použitou VISCO pěnou. Varianta SOFT z měkčí paměťové pěny bílé barvy. Varianta HARD, použitá paměťová pěna má žlutou barvu. 

Materiálové složení: VISCO pěna (70 mm), studená HR pěna (130 mm).

Výška jádra matrace: 20 cm.

Nosnost matrace: 140 kg.

Záruka: Prodloužená záruka 5 let na jádro matrace.

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky, délky i výšky.

Doporučený potah: Potah Stit Nit uz. vzor 250 g. 

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA