MATRACE LUX DUO

Oboustranná zdravotně certifikovaná matrace vyrobena ze dvou druhů kvalitních studených HR pěn, které se od sebe liší rozdílnou tuhostí. Obě lehací plochy jsou speciálně prořezány kvůli antidekubitním vlastnostem matrace a lepší cirkulaci vzduchu pod potahem.
studena_pena.png
prorezavan_horni_vrstva.png
oboustranna_matrace.png
prevence_proti_prolezeninam.png
klinicke_testovani.png
3_anatomicke_zony.png
vyska_jadra_18_cm.png
nosnost_130_kg.png
Lux_Duo_detail2
Lux_Duo_detail1
Lux_Duo_detail3

Charakteristika matrace: Oboustranná zdravotně certifikovaná matrace je vyrobena z vysoce elastických komfortních pěn s antidekubitní úpravou. Díky speciálně prořezávané horní vrstvě studené HR pěny se ideálně rozkládá hmotnost a tlak lidského těla. U zdravotní matrace Lux Duo jsou lehací strany matrace odlišně tuhé, je proto ideální do manželského dvojlůžka. Lehací plochy jsou také speciálně prořezávány do anatomických ostrůvků, čím je zajištěno zónování matrace a také lepší provzdušnění pod potahem. 

Zónování a povrch matrace: Matrace je speciálně prořezávaná do tzv. anatomických ostrůvků a tím i zónovaná do 3 anatomických zón. 

Provedení: Jedna tuhost.

Materiálové složení: Studená HR pěna (90 mm), studená HR pěna (90 mm).

Výška jádra matrace: 18 cm. 

Nosnost matrace: 130 kg.

Záruka: 2 roky na jádro matrace.

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky, délky i výšky.

Doporučený potah: Potah Basic 100 g.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA