MATRACE LUX DUO VISCO

Kvalitní oboustranná matrace se zdravotní certifikací je vyrobena z kvalitních a prodyšných pěn. Jedna strana je tvořena prořezanou vrstvou líné pěny s antidekubitní úpravou, střed tvoří nosná pěna a druhá strana je tvořena PUR pěnou s antidekubitním prořezem.
viscoelasticka_pena.png
studena_pena.png
polyuretanova_pena.png
prorezavan_horni_vrstva.png
oboustranna_matrace.png
prevence_proti_prolezeninam.png
klinicke_testovani.png
3_anatomicke_zony.png
vyska_jadra_18_cm.png
nosnost_130_kg.png
Lux_Duo_Visco_detail2
Lux_Duo_Visco_detail1
Lux_Duo_Visco_detail3

Charakteristika matrace: Oboustranná zdravotně certifikovaná matrace s antidekubitní úpravou. Jedna strana je vyrobena z VISCO pěny o výšce 3 cm, která zajišťuje uvolnění svalstva během spánku. Tato pěna mění své vlastnosti tak, že se poddává lidskému tělu a stabilizuje ho v optimální poloze. Povrch VISCO pěny je speciálně prořezáván do anatomických ostrůvků, čím je zajištěno zónování matrace a také lepší provzdušnění pod potahem. Střed matrace je tvořen nosnou HR studenou pěnou, která stabilizuje jádro a je zárukou proti proležení. Druhá strana je tvořena kvalitní PUR pěnou o výšce 4 cm, která je také prořezávaná do anatomických ostrůvků. Vzhledem k možnosti volby rozdílných tuhostí stran této zdravotní matrace, vyhovuje tento typ jak vyznavačům měkčího, tak i tužšího spánku.

Zónování a povrch matrace: Matrace je speciálně prořezávaná do tzv. anatomických ostrůvků a tím i zónovaná do 3 anatomických zón.

Provedení: Jedna tuhost. 

Materiálové složení: VISCO pěna (30 mm), studená HR pěna (110 mm), PUR pěna (40 mm).

Výška jádra matrace: 18 cm.

Nosnost matrace: 130 kg.

Záruka: 2 roky na jádro matrace.

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky, délky i výšky.

Doporučený potah: Potah Basic 100 g.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA