MATRACE LUX VISCO

Tvrdší třízonová zdravotně certifikovaná matrace je vyrobená ze značkových a kvalitních pěn. Horní vrstva je tvořena paměťovou pěnou s antidekubitní úpravou a reaguje na tělesnou teplotu. Prořezání jádra napomáhá lepšímu přizpůsobení těla a lepšímu odvádění vlhkosti pod potahem.
viscoelasticka_pena.png
studena_pena.png
prorezavan_horni_vrstva.png
prevence_proti_prolezeninam.png
klinicke_testovani.png
3_anatomicke_zony.png
vyska_jadra_18_cm.png
nosnost_130_kg.png
Lux Visco_detail2
Lux Visco_detail1
Lux Visco_detail3

Charakteristika matrace: Uživatelsky oblíbená a zdravotně certifikovaná matrace vyrobena ze dvou druhů pěn s antidekubitní úpravou. Lux Visco je tvrdší typ matrace, spíše pro vyznavače tužšího spánku. Nosná část zdravotní matrace je vyrobena ze studené HR pěny a desky VISCO pěny o výšce 3 cm, reagující na tělesnou teplotu uživatele. VISCO pěna mění své vlastnosti tak, že se poddává lidskému tělu a stabilizuje ho v optimální poloze. Povrch VISCO pěny je speciálně prořezáván do anatomických ostrůvků, čím je zajištěno zónování matrace a také lepší provzdušněné pod potahem. 

Zónování a povrch matrace: Matrace je speciálně prořezávaná do tzv. anatomických ostrůvků a tím i zónovaná do 3 anatomických zón. 

Provedení: Jedna tuhost.

Materiálové složení: VISCO pěna (30 mm), studená HR pěna (150 mm).

Výška jádra matrace: 18 cm.

Nosnost matrace: 130 kg.

Záruka: 2 roky na jádro matrace.

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky, délky i výšky.

Doporučený potah: Potah Basic 100 g.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA