MATRACE NARA

Oblíbená matrace sendvičového typu. Tvrdší stranu tvoří sedmizónový profil s nopky z tvrdší studené HR pěny. Měkčí strana je vyrobena z kvalitní a pružné PUR pěny. Obě vrstvy jsou spojeny vrstvou pojené RE pěny, která je nositelem pevnosti a tuhosti.

studena_pena.png
pojena_pena.png
polyuretanova_pena.png
nopkova_uprava.png
oboustranna_matrace.png
7_anatomickych_zon.png
vyska_jadra_18_cm.png
nosnost_120_kg.png
Nara-detail1
Detail27
Detail31

Charakteristika matrace: Oboustranná a uživatelsky oblíbená matrace sendvičového typu. Horní vrstva z tzv. masážních nopků je zónována do sedmi anatomických zón. Střed matrace je tvořen pojenou RE pěnou, která je díky vyšší objemové hmotnosti nositelem pevnosti a tuhosti. Vrchní strany matrace jsou vyrobeny z PUR pěny a vysoce prodyšné a pružné studené HR pěny, což umožňuje volbu zvolit si tu variantu, která vám momentálně více vyhovuje. Máte tedy výběr ze dvou variant tuhostí v jedné matraci. Nopková úprava poskytuje jemný masážní účinek a zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu pod potahem. Doporučujeme matraci také pravidelně otáčet, zvyšuje se tak životnost a hygiena lůžka.

Zónování a povrch matrace: Lehací plochy matrace jsou upraveny nopkovou úpravou a tím zónovány do 7 anatomických zón. 

Provedení: Jedna tuhost.

Materiálové složení: PUR pěna s nopem (40 mm / 20 mm), pojená RE pěna (100 mm), studená HR pěna s nopem (40 mm / 20 mm). 

Výška jádra matrace: 18 cm.

Nosnost matrace: 120 kg.

Záruka: 2 roky na jádro matrace. 

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky a délky.

Doporučený potah: Matrace se dodává v potahu Greenfirst® prošitý 100 g.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA