MATRACE ORTHOPEDIC

SOFT, HARD
Jedinečná, exkluzivní a oceňovaná matrace s mnohonásobným zónováním uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka. Matrace je tvořena rámem se zpevněnými bočnicemi, jednotlivé buňky různých tuhostí ze speciálních pěn umožňují zákazníkovi vytvořit si matraci na míru.
studena_pena.png
polyuretanova_pena.png
specialni_konstrukce_jadra.png
prevence_proti_prolezeninam.png
klinicke_testovani.png
multizonovani.png
zaruka_na_jadro_5_let.png
vyska_jadra_25_cm.png
nosnost_140_kg.png
Orthopedic-soft
ORTHOPEDIC-soft-topper
ORTHOPEDIC-hard-topper
Orthopedic_jadro
Orthopedic kostky 1
varianta kostek s popiskem

Charakteristika matrace: Inovovali jsme ve zdravotnictví oceňovanou a velmi úspěšnou matraci Orthopedic, která je jedinečná zejména díky svému provedení, které umožnuje snadnou výměnu či obměnu vnitřních segmentů jádra, tvz. buněk ze kterých je matrace složena. Díky těmto buňkám má tato jedinečná matrace velký počet zón, proto ji označujeme jako matraci multizónovou. Sami si tak můžete poskládat matraci přímo na míru, aby vyhovovala přesně Vašim potřebám. Každou buňku si lehce můžete otočit, čímž získáváte další tuhost celé matrace! Máte tedy dvě varianty tuhosti v jedné matraci. Buňky jsou vsazeny do speciální mřížky, díky čemuž je matrace maximálně prodyšná, pevná a zabraňuje zadržování vlhkosti, což je nezbytné pro zdravý spánek. Rám matrace se zpevněnými bočnicemi nabízí ideální podporu při vstávání či ulehání do lůžka. Výška jádra matrace s podložkou je 25 cm. Tato unikátní matrace získala několikrát ocenění od odborníků, zabývajících se zdravým spánkem.

Jednotlivé buňky o rozměrech 100 x 100 x 170 mm z vysoce kvalitních, prodyšných a pružných pěn se dají stlačit, přičemž se rychle vrací do původního stavu. Každá buňka pod zátěží pracuje samostatně ve všech směrech a ideálně pruží. Vybrat si můžete až ze sedmi tuhostí buněk.

Zónování matrace: Matrace je tvořena zpevněným rámem a 126 samostatnými kostkami. Jednotlivé kostky nabízí možnost výběru až 7 tuhostí, takže si matraci můžete upravit přesně dle Vašich představ. Orthopedic označujeme tedy jako matraci multizónovou. 

Provedení: Výběr ze dvou základních variant SOFT a HARD, kde se tuhost liší vyskládáním jádra a použitou podložkou. Další tuhosti si můžete upravit dle Vašich představ, dokoupením dalších kostiček jiných tuhostí.

Získané ocenění: Matrace získala ocenění na zdravotnickém veletrhu GRAND PRIX PRAGOMEDICA, cenu veletrhu NÁBYTOK A BÝVANIE v Nitře, 2x na veletrhu MODDOM a také na veletrhu FOR FURNITURE v Praze.

Materiálové složení: Rám matrace pevná PUR pěna, jednotlivé kostičky v sedmi tuhostech kombinací PUR pěn a studených HR pěn.

Výška jádra matrace: Výška jádra matrace je 19 cm + podložka o výšce 6 cm. Celková výška bez potahu je 25 cm. 

Nosnost matrace: 140 kg.

Záruka: Prodloužená záruka na jádro matrace 5 let.

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky a délky.

Potah: Orthopedic se dodává v potahu Smartflex.

Možnost výběru topperů: 

Topper Orhopedic xdura®: Jádro podložky je složeno ze dvou desek o výšce 6 cm. Spodní deska je z unikátní pěny xdura® o výšce 3 cm a horní deska z latexu o výšce 3 cm, která je po celém povrchu perforována. Doporučená podložka k variantě HARD.

topper orthopedic xdura

Topper Orhopedic memory: Jádro podložky je složeno ze dvou desek o celkové výšce 6 cm. Spodní deska z bílé VISCO pěny vysoké objemové hmotnosti o výšce 2 cm a horní VISCO deska s chladícím efektem o výšce 4 cm. Doporučená podložka k variantě SOFT.

topper orthopedic memory

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA