MATRACE ZITA

Pevná, oboustranná matrace s rozdílnou tuhostí a provedením jednotlivých stran, které se liší použitým druhem pěny. Nopková úprava lehacích ploch poskytuje jemný masážní efekt a zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu pod potahem. Tato oblíbená matrace vychází ze zákazníky oblíbeného modelu Nara.
viscoelasticka_pena.png
pojena_pena.png
studena_pena.png
nopkova_uprava.png
oboustranna_matrace.png
7_anatomickych_zon.png
vyska_jadra_18_cm.png
nosnost_120_kg.png
Detail13
Detail23
Detail38

Charakteristika matrace: Oboustranná matrace sendvičového typu s nopkovou úpravou a rozdílnou tuhostí jednotlivých stran. Horní vrstva matrace je vyrobena z VISCO pěny, která podporuje uvolnění a regeneraci organismu během spánku. Střed matrace tvoří pojená RE pěna, která je díky vyšší objemové hmotnosti nositelem pevnosti a tuhosti. Druhá strana matrace je ze studené HR pěny a je určena pro vyznavače tužšího spánku. Máte tedy výběr ze dvou variant tuhostí v jedné matraci. Nopková úprava poskytuje jemný másážní účinek a zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu pod potahem. Matrace je díky své konstrukci vhodná i pro vyšší váhové kategorie. Doporučujeme matraci také pravidelně otáčet, zvyšuje se tak životnost a hygiena lůžka.

Zónování a povrch matrace: Lehací plochy matrace jsou upraveny nopkovou úpravou a tím zónovány do 7 anatomických zón. 

Provedení: Jedna tuhost.

Materiálové složení: VISCO pěna s nopem (40 mm / 20 mm), pojená RE pěna (100 mm), studená HR pěna s nopem (40 mm / 20 mm). 

Výška jádra matrace: 18 cm.

Nosnost matrace: 120 kg.

Záruka: 2 roky na jádro matrace.  

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky a délky.

Doporučený potah: Matrace se dodává v potahu Aloe Vera 150 g.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA