MATRACE TOPAS LUX

Hybridní oboustranná matrace, jejíž jádro se skládá ze zapouzdřených pružin tzv. taštiček a tří vrstev kvalitních pěn. Lehací plochy se liší svou tuhostí i použitými pěnami. Jedna strana tvořena speciálním druhem paměťové pěny VISCOGEL a druhá strana tužší vrstvou studené HR pěny. Matrace se dodává v luxusním potahu Stressfree.
viscogel.png
polyuretanova_pena.png
tasticky.png
studena_pena.png
oboustranna_matrace.png
7_anatomickych_zon.png
vyska_jadra_25_cm.png
nosnost_140_kg.png
topaslux1
topaslux2
topaslux3
topas-stressfree

Charakteristika matrace: Vysoká hybridní matrace v provedení kombinace taštičkového jádra a tří druhů kvalitních pěn. Horní vrstva ze speciální pěny VISCOGEL o vysoké objemové hmotnosti a výšce 3 cm, pod kterou je uložena pružná PUR pěna, zajišťující ideální rozložení tlaku po celém povrchu matrace. Jádro matrace tvoří taštičky s 550 pružinami na m2, které je speciálně zónováno do 7 anatomických zón. Spodní vrstvu tvoří pružná a prodyšná HR pěna o výšce 6 cm. Matrace je oboustranná a umožňuje tedy výběr ze dvou provedení v jedné matraci. Výška matrace v potahu je 29 cm. Prošívaný potah Stressfree s rozepínatelným a oddělitelným zipem, což zajištuje snadnou údržbu a tím pomáhá udržovat optimální hygienu lůžka.

Zónování matrace: Matrace je zónována taštičkovým jádrem do 7 anatomických zón.

Provedení: Jedna tuhost H3.

Materiálové složení: VISCOGEL (30 mm), PUR pěna (20 mm), taštičkové jádro (140 mm), 

Výška jádra matrace: 25 cm.

Nosnost matrace: 140 kg.

Záruka: 2 roky na jádro matrace. 

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky a délky.

Doporučený potah: Dodává se pouze v potahu Stressfree. 

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA