MASIVNÍ POSTEL DANIKA

Kvalitní a pevná postel z výběrového masivu o síle materiálu 27 mm. Možnost výběru dřeviny, celobukové nebo celodubové provedení v několika barevných dekorech. Postel s výškově stavitelný kováním pro výběr výšky roštu. Dá se vytvořit i v atypických rozměrech.


Popis: Kvalitní a pevná postel Danika z výběrového masivu o síle materiálu 27 mm. Možnost výběru bukového nebo dubového provedení v několika variantách dekorů. Danika je dostatečně pevná a stabilní díky speciálnímu systému kování pomocí excentrických šroubů. Výškově stavitelné kování umožňuje nastavit si výšku umístění roštu do několika různých výšek. Snadná montáž a demontáž. Za příplatek lze postel vytvořit i s úložným prostorem. Postel lze vyrobit i v atypických rozměrech. 

Provedení: Možnost výběru dřevin buk nebo dub o tloušťce 27 mm.

Výběr dekorů: Postel se dá vyrobit v několika dekorech dle vzorníků. Vzorníky naleznete v kartě "UPŘESNĚNÍ".

Záruka: 2 roky.

Výška hlavového čela: 100 cm.

Výška bočnic: 

Celková délka postele:  cm.  

Celková šířka postele:  cm.  

Kování: Postel je spojena excentrickými šrouby. Systém velice usnadňuje montáž a je praktický i pro dotahování během užívání. V posteli je stavitelné kování pro individuální uložení roštu.

Příslušenství: K posteli lze možné vybrat si noční stolíky v provedení buk nebo dub v různých dekorech. Noční stolíky nejsou součástí této postele. 

Rozměry: Postel se standardně dodává v rozměrech 80, 90 x 200 cm a 160, 180 x 200 cm. Dá se také vyrobit v atypických rozměrech délky a šířky.

Balení: Postel je dodána v demontu. Čela a bočnice jsou dodávány v kartonových krabicích, společně s kováním a středovou tyčí pro dvoulůžka. Dle návodu postel jednoduše sestavíte. V ceně není započítána montáž.

Rošty, matrace: Součástí postele nejsou rošty a matrace. Doporučujeme si vybrat rošty i matrace z naší široké nabídky. 

Doba dodání:  5 -  6 týdnů od zpracování objednávky pro standardní rozměry. 8 týdnů pro atypické rozměry. 

Dekory postele:

Dekory buk

 

Dekory dub

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA