MATRACE XDURA® FLORENCIE

SOFT, HARD
Vysoká komfortní matrace z kvalitních pěn vysokých objemových hmotností a unikátní patentovanou německou pěnou xdura®, vynikající svou pevností, prodyšností a vysokou životností. Elegantní italský potah dodává matraci luxusní vzhled.
viscoelasticka_pena.png
xdura.png
studena_pena.png
zaruka_na_jadro_5_let.png
vyska_jadra_25_cm.png
nosnost_130_kg.png
dvojity_potah.png
xdura-matrace-florence1
xdura-matrace-florence2
xdura-matrace-florence3
Materasimo_Superflex3

Charakteristika matrace: Moderní, nadstandardně vysoká a luxusní matrace o výšce jádra 20 cm (25 cm včetně podložky). Jádro matrace tvoří dvě vrstvy kvalitních pěn o vysoké objemové hmotnosti. V konstrukci jádra je použita HR studená pěna a dále pak moderní a hlavně maximálně odolná pěna xdura®, která vyniká svou tvarovou stálostí, je odolná proti natržení, proležení a ke všemu je ještě díky své buněčné struktuře maximálně prodyšná. Tuhost matrace určuje podložka z VISCO pěny o výšce 5 cm. Výška jádra matrace s podložkou je celkem 25 cm. Vybrat si můžete ze dvou tuhostí podložek. Dodává se v dvojitém potahu Materassino Superflex.

Provedení: Možnost z výběru dvou tuhostí SOFT a HARD. Rozdíl v tuhostech ovlivňuje horní podložka o dvou různých tuhostech a objemových hmotnostech.

Materiálové složení: VISCO pěna (50 mm), pěna xdura® (100 mm), HR studená pěna (100 mm).

Výška jádra matrace: 20 cm + 5 cm podložka. 

Nosnost matrace: 130 kg.

Záruka: Prodloužená záruka 5 let na jádro matrace.

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky a délky. Maximální šířka je však 200 cm.

Doporučený potah: Dodává se pouze ve dvojitém potahu Materassino Superflex.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA