MATRACE CUBE

SOFT, HARD
Zdravotně certifikovaná matrace se systémem kanálkových průduchů, které zajišťují rychlý odvod vlhkosti, což je nezbytné pro udržení optimální stupně hygieny lůžka. Lehací plocha z paměťové pěny, která poskytuje antidekubitní a regenerační vlastnosti.
viscoelasticka_pena.png
studena_pena.png
polyuretanova_pena.png
oboustranna_matrace.png
prevence_proti_prolezeninam.png
klinicke_testovani.png
3_anatomicke_zony.png
zaruka_na_jadro_5_let.png
vyska_jadra_20_cm.png
nosnost_130_kg.png
Cube_soft
Cube_detail2
Cube_detail1
Cube_detail3

Charakteristika matrace: Luxusní oboustranná vyšší matrace, složená z několika druhů kvalitních pěn, které zaručují kvalitu zdravého spánku. Jednotlivé strany se liší svými tuhostmi a provedením, otočením si tak můžete zvolit tuhost, která Vám bude vyhovovat lépe. Jedna strana je tvořena VISCO pěnou, která ideálně rozkládá tlak po celé matraci a zaručuje tak lepší regeneraci unavených svalů během spánku. Druhá strana je tvořena studenou HR pěnou, která má tužší charakter. Matrace je tedy vhodná jak pro vyznavače měkčího, tak i tužšího spánku. Střed matrace je tvořen vrstvou speciálně a do tzv. kanálků prořezávané pěny, která zajišťuje unikátní vzdušnost a provzdušnění celé matrace, tedy ideální mikroklima uvnitř celé matrace.

Zónování a povrch matrace: Matrace je zónovaná díky kanálkovému systému do 3 anatomických zón. 

Provedení: Dvě provedení SOFT a HARD. Provedení se liší použitou VISCO pěnou. Varianta SOFT z měkčí paměťové pěny bílé barvy. Varianta HARD, použitá paměťová pěna má žlutou barvu. 

Materiálové složení: VISCO pěna (40 mm), studená HR pěna (40 mm), PUR pěna se systémem kanálků (50 mm), studená HR pěna (70 mm).

Výška jádra matrace: 20 cm.

Nosnost matrace: 130 kg.

Záruka: Prodloužená záruka 5 let na jádro matrace.

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky, délky i výšky.

Doporučené potahy: Potah GREENFIRST® uz. vzor 300 g nebo SWEET PLUS uz. vzor 300 g. 

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA