MATRACE ERGONOMIC

SOFT, HARD
Luxusní zdravotně certifikovaná a odborníky oceňovaná matrace. Nosnou část matrace tvoří studená HR pěna a povrch paměťová pěna o vysoké objemové hmotnosti, která je speciálně prořezávána a zónována do sedmi anatomických zón. Prodloužená záruka až 7 let.
viscoelasticka_pena.png
studena_pena.png
prorezavan_horni_vrstva.png
prevence_proti_prolezeninam.png
klinicke_testovani.png
7_anatomickych_zon.png
zaruka_na_jadro_7_let.png
vyska_jadra_20_cm.png
vyska_jadra_30_cm.png
nosnost_140_kg.png
Ergonomic-soft
Ergonomic_detail2
Ergonomic_detail1
Ergonomic_detail38

Charakteristika matrace: Luxusní pěnová zdravotní matrace je vyrobena z komfortních pěn a skládá se z 15 cm nosné studené HR pěny a 5 cm termoaktivní VISCO pěny, jejíž tuhost se mění podle tělesné teploty uživatele. Při ležení dochází k rovnoměrnému rozložení tlaku na matraci, což má pozitivní vliv na krevní oběh a regeneraci svalů. Tato matrace je vrcholem spojení kvality a komfortu a je často používána v pobytových a zdravotnických zařízeních. Je také zalistována u zdravotních pojišťoven České republiky, které na ni přispívají pacientům k domácímu užívání. Záruka 7 let na jádro matrace.

Zónování a povrch matrace: Matrace je speciálně prořezávaná do tzv. anatomických ostrůvků, čímž je zónována do 5 anatomických zón. 

Provedení: Dvě provedení SOFT a HARD. Provedení se liší použitou VISCO pěnou a její objemovou hmotností. Varianta SOFT z měkčí paměťové pěny bílé barvy. Variant HARD, použitá paměťová pěna má žlutou barvu. 

Získané ocenění: Matrace Ergonomic byla oceněna cenou veletrhu na zdravotnické výstavě INPHAMED.

Materiálové složení: VISCO pěna (50 mm), studená HR pěna. 

Výška jádra matrace: 20 cm nebo 30 cm.

Nosnost matrace:  140 kg.

Záruka: Prodloužená záruka 7 let na jádro matrace.

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky, délky i výšky.

Doporučené potahy: Stit NIt uz. vzor 250 g nebo Stn Plus uz. vzor 300 g.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA