MATRACE QUADRA

SOFT, HARD
Luxusní zdravotně certifikovaná matrace s pěti anatomickými zónami. Quadra je vyrobena v kombinaci nosné PUR pěny a unikátní vylévané paměťové pěny 4. generace, která se dokonale přizpůsobí křivkám lidského těla a vyznačuje se svou vysokou prodyšností, čímž je tato matrace vhodná zejména pro alergiky.
vylevana_4G_pena.jpg
polyuretanova_pena.png
prevence_proti_prolezeninam.png
klinicke_testovani.png
5_anatomickych_zon.png
zaruka_na_jadro_5_let.png
vyska_jadra_18_cm.png
nosnost_130_kg.png
Quadra-soft
Quadra_detail2
Quadra_detail1
Quadra_detail3

Charakteristika matrace: Vysoce kvalitní zdravotně certifikovaná matrace, splňující nejvyšší nároky na zdravý a komfortní spánek. Matrace je složena z vrstvy nosné PUR pěny o výšce 12 cm a unikátní vylévané 4G pěny o výšce 6 cm, která v sobě snoubí skvělé vlastnosti jako je skvělá prodyšnost, rychlé přizpůsobení se křivkám lidského těla, vysoká bodová elasticita a také snadně otíratelný povrch. Kvůli těmto vlastnostem je matrace Quadra vhodná i pro alergiky. Je také přímo zaevidovaná u pojišťoven České Republiky, což je důkaz o zdravotních vlastnostech této matrace. Nabízí také výběr ze dvou tuhostních variant SOFT a HARD. 

Zónování a povrch matrace: Matrace je zónovaná prořezanou PUR pěnou a také vzorem vylévané paměťové 4G pěny do 5 anatomických zón.  

Provedení: Dvě varianty provedení SOFT a HARD. Tuhost se liší spodní nosnou PUR pěnou. Varianta SOFT nosná pěna šedé barvy, varianta HARD nosná pěna modré barvy.

Materiálové složení: Vylévána 4G pěna (60 mm), PUR pěna (120 mm). 

Výška jádra matrace: 18 cm.

Nosnost matrace: 130 kg.

Záruka: Prodloužená záruka 5 let na jádro matrace.

Rozměry matrace: Matrace se vyrábí v základních rozměrech 80 x 200 cm a 90 x 200 cm. Lze ji vyrobit i v atypických rozměrech šířky a délky.

Doporučený potah: Potah Vitalfeel uz. vzor 300 g s logem LB.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA