POSTEL BRIANA

Pevná a kvalitní postel Briana v kombinaci masivu dubu a moderního lamina dubu o síle materiálu 4 cm. Možnost výběru ze tří barevných provedení a také výběru postele s úložným prostorem nebo bez něj. Velká rozmanitost doplňků, díky kterým si můžete zařídit celou ložnici v jednotném stylu.

Popis: Novinka v kolekci LB Bohemia postel Briana. Unikátní a kvalitní provedení postele v kombinaci masivního dubu a moderních lamino dekorů dubu dodává posteli krásný a unikátní vzhled. Tloušťka materiálu 4 cm zaručuje dostatečnou pevnost a stabilitu. Lze si vybrat ze dvou variant hlavového čela, a to čelo plné nebo čalouněné. Výběr ze tří barevných dekorů. Tato postel lze také vytvořit s úložným prostorem pro odkládání sezonního oblečení, lůžkovin popřípadě dalších věcí nebo bez něj. 

Výběr dekorů: Výběr ze 3 dekorů vždy v kombinaci masivu dubu a lamino dekoru dubu. Masiv dub / lamino dub přírodní Kamenný, masiv dub mořený / lamino dub Charleston, masiv dub mořený / lamino dub Halifax. U čalouněného čela možnost výběru ze vzorníku ekokůže Kaiman.

Provedení: Provedení v kombinaci dubového masivu (přírodního a mořeného) a lamina dekorů dubu. Dále je možnost vybrat si hladké dřevěné čelo nebo čelo čalouněné.

Úložný prostor: Možnost výběru varianty s úložným prostorem. Úložný prostor je box vložený do postele v nástřiku dle vybraného dekoru postele.

Záruka: 2 roky.

Výška hlavového čela: 110 cm. 

Výška bočnic: 48 cm.

Délka postele: 214 cm.

Šířka postele: 189 cm. 

Kování: Postel je spojena šrouby a speciálními maticemi. Systém velice usnadňuje montáž a je praktický i pro dotahování.

Příslušenství: K posteli nabízíme širokou škálu doplňků. Noční stolíky levitující, volně stojící, komody, šatní skříň a LED podsvícení s dálkovým ovladačem. 

Rozměry: Postel se standardně dodává v rozměrech 160, 180 x 200 cm. Dá se také vyrobit v atypických rozměrech délky a šířky. Atypické rozměry na dotaz. 

Balení: Postel je dodána v demontu. Čela a bočnice jsou dodávány v kartonových krabicích obalené měkkou folií proti poškození, společně s kováním a středovou tyčí pro dvoulůžka. Dle návodu postel jednoduše sestavíte. V ceně není započítána montáž.

Rošty, matrace: Součástí postele nejsou rošty a matrace. Doporučujeme si vybrat lamelové nebo laťové rošty i matrace z naší široké nabídky. 

Doba dodání:  7- 9 týdnů od zpracování objednávky pro standardní rozměry. 9 týdnů pro atypické rozměry.

Dekory postele:

dub priridni kamenny       masiv dub / lamino dub přírodný Kamenný

Dub mořený halifax        masiv dub mořený /  lamino dub Halifax

Dub moreny Charleston        masiv dub mořený  / lamino dub Charleston

 

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA