POSTEL EXCLUSIVE

Mimořádná a kvalitní postel Exclusive z oblíbeného a zákazníky vyhledávaného materiálu MDF o tloušťce 34 mm. Postel je typická svým hladkým a lehce zahnutým čelem. Možnost výběru provedení postele bez úložného prostoru, s úložným prostorem a s úložným prostorem pro podlahové vytápění.

Exclusive-bez-UP
Exclusive-s-UP-PLUS
Exclusive-s-UP

Popis: Luxusní postel Exclusive s hladkým a lehce prohnutým čelem je správnou volbou pro vyznavače moderních a přepychových interiérů. Postel je vyrobena z pevného a kvalitního materiálu MDF o tloušťce 34 mm, několikanásobně stříkaného do vysokého bílého lesku. Postel Exclusive je speciálně spojena excentrickým kováním pro pevné spojení a snadnou montáž. Možnost výběru provedení postele bez úložného prostoru, s úložným prostorem a s úložným prostorem pro podlahové vytápění. Postel si lze přesně přizpůsobit dle individuálních potřeb zákazníků.

Výběr dekorů: Postel se vyrábí v jednom dekoru vysokého bílého lesku. 

Provedení: MDF deska o tloušťce 34 mm s několikanásobným nástřikem laku na vysoký bílý lesk, nožky z masivu stříkané do vysokého bílého lesku. 

Úložný prostor: Možnost výběru postele bez úložného prostoru, s úložným prostorem pro podlahové vytápění (úložný prostor není až po zem, je zde mezera 6 cm) a také provedení s úložným prostorem až po zem. Při výběru varianty postele s úložným prostorem doporučujeme vybrat si naše lamelové rošty s výklopem od nohou nebo s bočním výklopem.

Záruka: 2 roky.

Výška hlavového čela: 101 cm.

Výška bočnic: 45 cm.

Délka postele: 207 cm.

Šířka postele: 187 cm.

Šířka hlavového čela: 188 cm.

Kování: Postel je spojena šrouby a speciálními maticemi. Systém velice usnadňuje montáž a je praktický i pro dotahování.

Příslušenství: K posteli nabízíme širokou škálu doplňků. Noční stolky v různých šířkách, komody v různých šířkách, šatní skříně a LED podsvícení s dálkovým ovladačem.

Rozměry: Postel se standardně dodává v rozměrech 160, 180 x 200 cm. Dá se také vyrobit v atypických rozměrech délky a šířky. Atypické rozměry na dotaz. 

Balení: Postel je dodána v demontu. Čela a bočnice jsou dodávány v kartonových krabicích obalené měkkou folii proti poškození, společně s kováním a středovou tyčí pro dvoulůžka. Dle návodu postel jednoduše sestavíte. V ceně není započítána montáž.

Rošty, matrace: Součástí postele nejsou rošty a matrace. Doporučujeme si vybrat lamelové nebo laťové rošty i matrace z naší široké nabídky. 

Doba dodání:  7- 9 týdnů od zpracování objednávky pro standardní rozměry. 9 týdnů pro atypické rozměry.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA