MASIVNÍ POSTEL ELENA

Masivní postel Elena v provedení buk cink o síle materiálu 40 mm nebo smrk průběžný 38 mm. Postel se dá mořit až do 9 dekorů. Za příplatek lze postel vytvořit i s úložným prostorem. Možnost zakoupení nočních stolků a komod ve stejném dekoru, jako dekor postele.

Popis: Oblíbená postel Elena typická svým okénkovým čelem a kvalitním zpracováním. Možnost výběru tlouštěk buk cink 40 mm a smrk průběžný 38 mm. Postel je dostatečně pevná a stabilní díky speciálnímu systému kování pomocí excentrických šroubů. Postel se vyrábí v základním provedení buk přírodní, ale je zde také možnost moření za příplatek až do 8 dalších dekorů. Výškově stavitelné kování umožňuje nastavit si výšku umístění roštu do několika různých výšek. Snadná montáž a demontáž. Za příplatek lze postel vytvořit i s úložným prostorem. Možnost zakoupení nočních stolků a komod ve stejném dekoru, jako dekor postele. Postel lze vyrobit i v atypických rozměrech. 

Provedení: Buk cink 40 mm a smrk průběžný 38 mm. 

Výběr dekorů: Postel se dá vyrobit v několika dekorech dle vzorníků. Vzorníky naleznete v kartě "UPŘESNĚNÍ".

Záruka: 2 roky.

Výška hlavového čela: 100 cm. 

Výška bočnic: 47,5 cm.

Celková délka postele: 221 cm.  

Celková šířka postele: 192 cm.  

Kování: Postel je spojena excentrickými šrouby. Systém velice usnadňuje montáž a je praktický i pro dotahování během užívání. V posteli je stavitelné kování pro individuální uložení roštu.

Příslušenství: Součástí postele nejsou doplňky. Postel můžete vhodně kombinovat i s příslušenstvím nejlépe ve stejném, ale i rozdílném materiálu, moření a opracování. Noční stolky a komody do ložnice se vyrábí v několika provedeních. 

Rozměry: Postel se standardně dodává v rozměrech 80, 90 x 200 cm a 160, 180 x 200 cm. Dá se také vyrobit v atypických rozměrech délky a šířky.

Balení: Postel je dodána v demontu. Čela a bočnice jsou dodávány v kartonových krabicích, společně s kováním a středovou tyčí pro dvoulůžka. Dle návodu postel jednoduše sestavíte. V ceně není započítána montáž.

Rošty, matrace: Součástí postele nejsou rošty a matrace. Doporučujeme si vybrat rošty i matrace z naší široké nabídky. 

Doba dodání:  5 -  6 týdnů od zpracování objednávky pro standardní rozměry. 8 týdnů pro atypické rozměry.

Dekory postele:

Dekory buk

 

Dekory smrk 

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA