O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s.r.o.

byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci převážně pasivních antidekubitních matrací, určených pro pobytová nemocniční zařízení, domovy pro seniory, ústavní a sociální péči a další zařízení tohoto typu.
Matrace se díky své kvalitě, propracovanosti, užitným vlastnostem a v neposlední řadě i přijatelným cenám dostaly postupem času do povědomí široké odborné veřejnosti. Pak už to byl jen krůček k vlastní výrobě matrací, a to jak pro specializovaná pracoviště, tak pro domácnosti či ubytovací zařízení různého zaměření.
Matrace naší společnosti se během krátké doby dočkaly mnoha prestižních ocenění jak na domácích, tak také na mezinárodních výstavách, kde si na nich odborné hodnotící poroty cenily především jejich užitných vlastností a použitých materiálů.

Když říkáme, že jsme specialisty a opravdu umíme vyrábět zdravotní matrace, tak naše zákazníky neklameme. Vycházíme z dlouholetých zkušeností, na které jsme právem hrdí.

Společnost postupně začala své produktové portfolio rozšiřovat i o další produkty – kvalitní masivní lůžka, rošty, lůžkoviny, komody, skříně a další příslušenství tak, aby uspokojila i tu nejnáročnější klientelu s vysokými nároky. Na základě moderních trendů a poznatků dochází i u nás ke stálému zlepšování rozšiřování výrobního programu a inovacím. V současnosti společnost dodává na trh širokou škálu produktů od luxusních stylových lůžek až po standardní postele z různých materiálů, masivního dřeva či lamina. Všechna lůžka vyrábíme také přímo na míru a distribuujeme prostřednictvím vlastních přepravních kapacit.
Věříme, že i Vy si z naší široké nabídky produktů vyberete a budete patřit k našim spokojeným zákazníkům.

Společnosti se podařilo v uplynulém roce 2020 zdvojnásobit a zmodernizovat expediční skladové prostory a to z důvodu vyšší poptávky po naších produktech, ale hlavně zkvalitnění poskytovaných služeb pro naše zákazníky a to v dodacích lhůtách na minimum. I touto investicí se stáváme ještě dostupnějším, atraktivnějším dodavatelem pro naše zákazníky.

Společnost LB BOHEMIA, s.r.o. zvyšuje efektivnost systému řízení kvality v souladu s kontextem a strategickými záměry společnosti pomocí následujících principů:

„Politika kvality společnosti LB Bohemia s.r.o. zaměřená na zákazníky  je založena na těchto principech :

  • Analýza současných i budoucích potřeb zákazníků společnosti LB BOHEMIA, s.r.o.
  • Měření spokojenosti zákazníků a reagování na jejich potřeby.

Společnost LB BOHEMIA, s.r.o. – rodinná tradice již od roku 2000!