Ocenění výrobků LB Bohemia na mezinárodních výstavách

Firma je držitelem plakety TOP CZECH QUALITY 1. stupně

Firma je držitelem plakety TOP CZECH QUALITY 1. stupně
Firma LB Bohemia je držitelem plakety TOP CZECH QUALITY 1. stupně. Obdržením tohoto certifikátu v celostání soužěži je garantována "kvalita a spolehlivost" společnosti, což usnadňuje orientaci zákázníkům. Podrobnější informace o soutěži a také seznam všech držitelů tohoto ocenění jsou k nalezení na oficiálních stránkách tohoto marketingového projektu www.npmf.cz

Firma roku 2008 v Jihomoravském kraji

Firma roku 2008 v Jihomoravském kraji
Vítězná firma byla založena v roce 2000 a podařilo se jí svými speciálními matracemi pro dlouhodobě ležící a nemocné pacienty zaujmout na trhu významné místo. Matrace z LB Bohemia oceňují nemocní nejen ve všech sousedních zemích a Velké Británii, ale i poroty na mezinárodních výstavách, z kterých si firma přivezla již čtyři zlaté medaile." Podrobně na www.firmaroku.cz.

Ocenění Grand Prix Pragomedica 2006

Ocenění Grand Prix Pragomedica 2006
Produkt BOHEMIA HOSPITAL® oceněn hlavní cenou "GRAND PRIX" na 28. Mezinárodní výstavě PRAGOMEDICA 2006 v Praze 4.4.2006. Luxusní matrace s revoluční novinkou 3D úplet. Tato novinka je vyvinutá speciálně pro výrobu zdravotních matrací, které zabezpečí unikátní paroprodyšnost. Jádro je vyrobeno zvláštním tvarováním z pružné pěny pod označením EULASTIC do pěti anatomických zón.

Ocenění NÁBYTOK A BÝVANIE 2007

Ocenění NÁBYTOK A BÝVANIE 2007
Produkt BOHEMIA ORTHOPEDIC® oceněn CENOU VELETRHU na výstavě "NÁBYTOK A BÝVANIE" 2007 v Nitře 7.3.2007. Absolutní novinka. Matrace je vyrobena z vysocepružné studené pěny a je složena ze samostatných, odnímatelných buněk o různých objemových hmotnostech a různých výškách. Kombinací těchto buněk docílíme vysoký komfort v přizpůsobování křivkám těla a snížíme tlak matrace na tělo.

Ocenění GRAND PRIX PRAGOMEDICA 2007

Ocenění GRAND PRIX PRAGOMEDICA 2007
Produkt BOHEMIA ORTHOPEDIC® oceněn hlavní cenou "GRAND PRIX" na 29. Mezinárodní výstavě PRAGOMEDICA 2007 v Praze 17.4.2007. Absolutní novinka. Matrace je vyrobena z vysocepružné studené pěny a je složena ze samostatných, odnímatelných buněk o různých objemových hmotnostech a různých výškách. Kombinací těchto buněk docílíme vysoký komfort v přizpůsobování křivkám těla a snížíme tlak matrace na tělo.

Ocenění ZLATÁ INCHEBA výstava INPHARMED 2007

Ocenění ZLATÁ INCHEBA výstava INPHARMED 2007
Produkt BOHEMIA ERGONOMIC® oceněn cenou "ZLATÁ INCHEBA" na výstavě INPHARMED 2007 v Bratislavě 17.5.2007. Vysoce luxusní pětizónová matrace Bohemia Ergonomic je vyrobená z viscoelastické komfortní pěny a z líné pěny Eucatherm C. Jedná se o unikátní pěnu, jejíž tvrdost se mění v závislosti na teplotě čímž dochází exkluzivnímu rozložení tlaku matrace na tkáně.

O nás

Rodinná společnost LB BOHEMIA, s. r. o. byla založena v roce 2000 a již od svého založení se specializovala na vývoj, výrobu a inovaci...

Kontakty

LB Bohemia s.r.o.,

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 519 330 430-2

Adresa

LB Bohemia s.r.o.,

Sovadinova 3431,

690 02 Břeclav

 

MAPA