Podnikové prodejny

Břeclav

Kouzelné Spaní prodejna Břeclav

Zveme Vás na naši břeclavskou prodejnu Kouzelného spaní, kde můžete najít vše, co souvisí se zdravým a komfortním spánkem. V naší nabídce naleznete naše oblíbené designové postele, kvalitní masivní postele, lamino program, zdravotně ověřené matrace, pěnové matrace, latexové matrace, pružinové a taštičkové matrace, ortopedické polštáře, lůžkoviny, prostěradla a chrániče matrací, několik variant roštů a také mnoho dalších doplňků. Naše prodejna se nachází v Břeclavi na ulici Lidická 3387, u kruhového objezdu při vjezdu do Břeclavi. Na prodejně Vám náš příjemný a odborně vyškolený personál rád poradí vybrat si ty správné produkty, přesně pro Vás. U prodejny se nachází velké parkoviště, kde je dostatek místa k zaparkování.

Adresa:
ulice Lidická 3387
Břeclav 690 03
Naše otevírací doba:
Po - Pá
Dle nařízení vlády zavřeno, informace na tel. : 777 127 430, 604 415 562
So
Dle nařízení vlády zavřeno

Hodonín

Kouzelné Spaní prodejna Hodonín

Zveme Vás na naši nově otevřenou hodonínskou prodejnu Kouzelného spaní, kde nabízíme vše, co se týká zdravého a kvalitního spánku. V našem sortimentu naleznete oceňované designové postele, pevné masivní postele, postele z lamina, zdravotně testované matrace, pěnové matrace, celolatexové matrace, pružinové a taštičkové matrace, anatomicky tvarované polštáře, chrániče matrací, lůžkoviny, rošty dle funkce a materiálu a také doplňky. Naši prodejnu naleznete v Hodoníně na ulici Velkomoravská 5, v blízkosti centra u kina. Rádi Vám poradíme a doporučíme naše produkty, tak abyste se probouzeli odpočati a plni sil do nového dne.

Adresa:
Velkomoravská 5
695 01 Hodonín
Naše otevírací doba:
Po - Pá
Dle nařízení vlády zavřeno, informace na tel.: 777 127 484
So
Dle nařízení vlády zavřeno

Galanta (Slovensko)

LB prodejna Galanta

Naše nejnovější prodejna LB Bohemia se nachází na Slovensku v Galantě v obchodním domě OC JASPARK, na ulici Sídlisko Jas 5/936. Na naší prodejně naleznete naše oceňované designové postele, pevné masivní postele, postele z lamino materiálů, zdravotní matrace, latexové matrace, pěnové matrace, taštičkové matrace, ortopedicky tvarované polštáře, lůžkoviny, chrániče matrace, rošty a další doplňky. Na prodejně Vám náš odborně vyškolený personál rád poradí vybrat sortiment přímo na míru, abyste měli nadstandartní požitek ze spánku. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Adresa:
OC JasPark
Sídlisko Jas 5/936
924 01 Galanta
Naše otevírací doba:
Po - Pá
Zavřeno
So
Zavřeno
1