Podnikové prodejny

Břeclav

Kouzelné Spaní prodejna Břeclav

Zveme Vás na naši břeclavskou prodejnu Kouzelného spaní, kde můžete najít vše, co souvisí se zdravým a komfortním spánkem. V naší nabídce naleznete naše oblíbené designové postele, kvalitní masivní postele, lamino program, zdravotně ověřené matrace, pěnové matrace, latexové matrace, pružinové a taštičkové matrace, ortopedické polštáře, lůžkoviny, prostěradla a chrániče matrací, několik variant roštů a také mnoho dalších doplňků. Naše prodejna se nachází v Břeclavi na ulici Lidická 3387, u kruhového objezdu při vjezdu do Břeclavi. Na prodejně Vám náš příjemný a odborně vyškolený personál rád poradí vybrat si ty správné produkty, přesně pro Vás. U prodejny se nachází velké parkoviště, kde je dostatek místa k zaparkování.

Adresa:
ulice Lidická 3387
Břeclav 690 03
Naše otevírací doba:
Po - Pá
9 -18 hod
So
zavřeno

Hodonín

Kouzelné Spaní prodejna Hodonín

Zveme Vás na naši nově otevřenou hodonínskou prodejnu Kouzelného spaní, kde nabízíme vše, co se týká zdravého a kvalitního spánku. V našem sortimentu naleznete oceňované designové postele, pevné masivní postele, postele z lamina, zdravotně testované matrace, pěnové matrace, celolatexové matrace, pružinové a taštičkové matrace, anatomicky tvarované polštáře, chrániče matrací, lůžkoviny, rošty dle funkce a materiálu a také doplňky. Naši prodejnu naleznete v Hodoníně na ulici Velkomoravská 5, v blízkosti centra u kina. Rádi Vám poradíme a doporučíme naše produkty, tak abyste se probouzeli odpočati a plni sil do nového dne.

Adresa:
Velkomoravská 5
695 01 Hodonín
Naše otevírací doba:
Po - Pá
9 -17hod
So
zavřeno

Galanta (Slovensko)

LB prodejna Galanta

Naše nejnovější prodejna LB Bohemia se nachází na Slovensku v Galantě je nyní nově přestěhována do větších a vzdušných prostor na ulici Drevená 888 hned vedle TESCA. Na naší prodejně naleznete naše oceňované designové postele, pevné masivní postele, postele z lamino materiálů, zdravotní matrace, latexové matrace, pěnové matrace, taštičkové matrace, ortopedicky tvarované polštáře, lůžkoviny, chrániče matrace, rošty a další doplňky. Na prodejně Vám náš odborně vyškolený personál rád poradí vybrat sortiment přímo na míru, abyste měli nadstandartní požitek ze spánku. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Adresa:
Drevená 888
Galanta
924 01
Naše otevírací doba:
Po - Pi
9-18 hod
So
len po tel. dohody do Pi 18 hod